پرسپولیس / شناسه خبر: 101975 / تاریخ انتشار : 1399/2/31 09:28
|
تست کرونا در درفشی فر ، تمرین در شهید کاظمی

پرسپولیس از شنبه شروع می کند


با اعلام برنامه رسمی سازمان لیگ برای شروع تمرینات درست بعد از اینکه مدیر تیم پرسپولیس در برنامه تلویزیونی دوشنبه شب ابراز بلاتکلیفی کرد، حالا پرسپولیس تکلیف خود را خوب می‌داند.
قرار است تمام اعضای تیم پرسپولیس امروز(چهارشنبه) تست کرونا بدهند. این اتفاق توسط یک تیم پزشکی و در ورزشگاه درفشی‌فر انجام خواهد شد. همچنین تیم پزشکی پرسپولیس هم در محل حضور خواهد داشت و با تیم آزمایشگاهی همکاری می‌کند.
بعد از انجام تست کرونایی و گرفتن خون از بازیکنان، نمونه‌ها به ایفمارک ارسال خواهد شد که پیش‌بینی می‌شود جواب این آزمایش‌ها در فاصله 24 یا نهایتا 48 ساعت به سازمان لیگ و تیم پزشکی پرسپولیس ابلاغ شود. بعد از آن اجازه حضور تمرین صادر خواهد. طبق برنامه تمرینات پرسپولیس از روز شنبه هفته آینده در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد. اتفاقا زمین چمن این ورزشگاه آماده شده و پیش بینی می‌شود پرسپولیس با توجه به شرایط مطلوب چمن و همچنین امکاناتی که برای ضدعفونی شدن محل تمرین صورت گرفته شرایط مطلوبی برای شروع کار داشته باشد.
همچنین این احتمال وجود دارد اعضای کادر فنی امروز در ورزشگاه درفشی فر جلسه ای درباره شروع تمرینات و آیتم هایی که برای دوران سه هفته‌ای آماده‌سازی مد نظر دارند، برگزار کنند.

captcha
تازه ها
بیشتر