پرسپولیس / شناسه خبر: 101968 / تاریخ انتشار : 1399/2/30 09:28
|
تونل ضدعفونی را به بقیه تیم‌های لیگ برتری هم پیشنهاد می‌کنیم

پرسپولیس پیشرو در تمرین بهداشتی

پرسپولیس که بیشتر از بقیه تیم‌های لیگ برتری مشتاق شروع تمرینات و برگزاری لیگ برتر بود حالا از همه خوشحال‌تر است. با این حال باشگاه پرسپولیس برای اینکه گزکی دست بهانه‌جویان ندهد تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهد کرد و حتی در این زمینه کاملاً پیشرو بوده است. با اعلام پزشک تیم پرسپولیس، تونل ضدعفونی که قرار است در ورزشگاه شهید کاظمی نصب شود  و همه اعضای تیم از داخل آن عبور کرده و وارد زمین شوند آماده شده و طی امروز و فردا نصب خواهد شد.

افشین پیروانی، مدیر تیم پرسپولیس هم درباره تعبیه تونل ضدعفونی در ورزشگاه شهید کاظمی به ایران ورزشی می‌گوید: «بله، قرار است این کار را انجام بدهیم و به بقیه تیم‌های لیگ برتری هم پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از بیماری حتماً این اقدام را انجام دهند.»

باشگاه پرسپولیس همچنین برای نمونه‌گیری از اعضای تیم قبل از شروع تمرینات هماهنگی‌هایی با یکی از آزمایشگاه‌ها انجام داده تا در آنجا تست‌گیری انجام شود. از سوی دیگر کادر پزشکی پرسپولیس اقلام مورد نیاز از جمله دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده را نیز به باشگاه اعلام کرده‌ که به‌زودی در اختیار تیم قرار خواهد گرفت.

در تمرینات تیم‌های اروپایی بعضاً حتی زمین چمن تمرینی هم ضدعفونی می‌شود  که باید دید پرسپولیس چنین اقدامی هم انجام خواهد داد یا خیر؟ 

captcha
تازه ها
بیشتر