فوتبال ایران / شناسه خبر: 101958 / تاریخ انتشار : 1399/2/30 01:07
|
پیغام هواداران زنیت، بعد از انتشار یک نظرسنجی

وقتی سردار هست، زلاتان را می‌خواهیم چکار؟

هواداران زنیت به تمجید از سردار آزمون پرداختند و نوشتند ما مهاجمان خوبی در اختیار داریم و نیازی به جذب بازیکنی مثل زلاتان نداریم. یکی از هواداران هم نوشت: «با حضور سردار، زلاتان را می‌خواهیم چکار؟»

حمایت هواداران زنیت از آزمون

امیر اسدی / در نقل و انتقالات زمستانی بود که زلاتان ابراهیموویچ پس از کش و قوس‌های فراوان از تیم جدید خود رونمایی کرد و به میلان پیوست تا یک بار دیگر لباس قرمز و مشکی روسونری را بر تن کند. حضور زلاتان در میلان باعث شد که نتایج این تیم به نحو کاملاً محسوسی با پیشرفت مواجه شود. ستاره سوئدی در هشت بازی برای روسونری و پیش از تعلیق رقابت‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا آمار سه گل و یک پاس گل را به ثبت رساند تا نشان بدهد در سن 38 سالگی هم یک مهره کلیدی و مهم به حساب می‌آید.

با این حال طی هفته‌های اخیر شایعات زیادی در رابطه با احتمال جدایی ستاره سوئدی از میلان در نقل و انتقالات پیش رو به گوش رسیده است. گفته می‌شود مسائل اقتصادی، یکی از مهمترین موانع بر سر تمدید قرارداد میلان با زلاتان ابراهیموویچ است. حتی رسانه‌های ایتالیایی معتقدند که آینده زلاتان در میلان نخواهد بود و این بازیکن هر روز به جدایی از روسونری نزدیکتر می‌شود. مهاجمی که البته اگر دوران حضورش در میلان ادامه پیدا کند می‌تواند یکی از دلایل موفقیت این تیم در فصل آینده سری آ باشد.

 

درباره زلاتان اما اخبار مختلفی به گوش می‌رسد. او که در باشگاه هاماربی- یکی از قدرتمندترین باشگاه‌های فعلی سوئد- سرمایه‌گذاری کرده، می‌تواند سال‌های پایانی فوتبال خود را در این تیم و آلونسکان سپری کند. زلاتان در نقل و انتقالات زمستانی هم تا آستانه بازگشت به لیگ سوئد و البته حضور در هاماربی و نه مالمو پیش رفت اما در نهایت پیراهن میلان را پوشید.

به جز هاماربی در سوئد و البته بولونیا در ایتالیا که مربیگری‌اش را سینیشا میهایلوویچ مشهور- زننده گل یوگسلاوی به ایران در جام جهانی 1998 – بر عهده دارد، گویا یک باشگاه قدرتمند روسی هم بی‌علاقه به جذب این بازیکن نیست. زنیت البته نه به صورت رسمی و فقط در حد شایعه ماجرای جذب ابراهیممویچ را بررسی کرده اما با وجود مهاجمان آماده‌ای نظیر سردار آزمون و آرتم جیوبا مشخص نیست این اخبار در همان حد شایعه باقی می‌مانند یا جدی می‌شوند.

یکی از صفحه‌های هواداری زنیت در اینستاگرام یکی دو روز قبل نظرسنجی عجیبی را ترتیب داد و با انتشار تصویری از زلاتان ابراهیموویچ با پیراهن زنیت که فتوشاپ شده بود، از هواداران خواست نظر خود را درباره این انتقال بنویسند. نظرات اما جالب بود و خواندنی. فقط درصد اندکی از هواداران زنیت با حضور زلاتان موافق بودند اما خیلی از آنها با گفتن کلمه « چرا؟ » این سوال را مطرح کردند که چرا زنیت، حتی در حد شایعه باید سراغ زلاتان برود.

 

برخی از هواداران زنیت اما به تمجید از مهاجمان این تیم و بخصوص سردار آزمون پرداختند و نوشتند ما مهاجمان خوبی در اختیار داریم و نیازی به جذب بازیکن جدید در خط حمله نداریم. یکی از هواداران هم نوشت: «با حضور سردار، زلاتان را می‌خواهیم چکار؟» این هوادار که انگار علاقه شدیدی به سبک بازی سردار دارد، از مسئولان باشگاه خواسته تا کارشان را با همین مهاجمان ادامه بدهند و سراغ جذب حتی بازیکنی در حد و اندازه‌های زلاتان نروند.

 

درباره سردار، اغلب رسانه‌های آسیایی و اروپایی بارها نوشته‌اند مسی ایرانی اما خود او علاقه ویژه‌ای به زلاتان دارد و همیشه تأکید کرده به دلیل اینکه مهاجم هدف است، دوست دارد از فوتبال این ستاره سوئدی الگو بردارد. هر چند حالا که بحث هم‌تیمی بودن این دو مهاجم، البته فقط در حد شایعه مطرح شده، هواداران زنیت معتقدند مهاجم ایرانی و 25 ساله‌شان می‌تواند گلیم این تیم در خط حمله را از آب بیرون بکشد و به همین دلیل آنها نیازی به زلاتان ابراهیموویچ ندارند. در این میان البته نمی‌توان اخبار علاقه تیم‌های مطرح به سردار را نادیده گرفت، بخصوص آنهایی که هر روز درباره جدایی آزمون از زنیت و فوتبال روسیه در رسانه‌ها می‌نویسند و البته مدام با تکذیب مدمدوف، مدیرعامل باشگاه روسی مواجه می‌شوند.

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر