ورزش جهان / شناسه خبر: 101839 / تاریخ انتشار : 1399/2/17 19:51
|

تماشاگران فوتبال در انگلیس ممکن است به‌خاطر شیوع کرونا نتوانند تا مدتی به ورزشگاه‌ها بروند اما شاید با از سر گرفتن مسابقات این فرصت را به دست آورند تا صدای تشویق‌های خود را به گوش بازیکنان برسانند. دیلی‌میل نوشت، باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس در نظر دارند به هواداران خود استفاده از یک اپلیکیشن را پیشنهاد کنند که صدای هورا یا هوی آنها را به‌صورت مجازی در کمتر از یک ثانیه از روی کاناپه منزل‌شان به بلندگو‌های ورزشگاه‌ انتقال دهد.

تیم‌هایی مانند لیورپول، منچسترسیتی و آرسنال با یک شرکت فناوری اطلاعات در آلمان مذاکراتی داشته‌اند تا از طریق اپلیکیشن ساخت این شرکت، صدای هواداران‌شان را از خانه به ورزشگاه برسانند و سکوت استادیوم‌های خالی از جمعیت را بشکنند.

این اپلیکیشن همچنین این امکان را می‌دهد که صدای هواداران تیم میزبان با شدت بیشتری نسبت به هواداران تیم میهمان به بلندگوهای ورزشگاه انتقال داده شود تا به این شیوه برخورداری از امتیاز میزبانی هم برای تیمی که در خانه بازی می‌کند، به‌صورت مجازی ایجاد شود.

این اپلیکیشن تا کنون توسط دو باشگاه بوندس‌لیگا مورد آزمایش قرار گرفته است تا در صورت از سر گرفته شدن بازی‌‌های فوتبال آلمان، مورد استفاده قرار بگیرد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر